Fun

Gruaja pastron shtëpinë e ndyrë të ish-të dashurit të saj ndërsa ai është me pushime me të dashurën e re

0
gruaja-pastron-shtepine-e-ndyre-te-ish-te-dashurit-te-saj-ndersa-ai-eshte-me-pushime-me-te-dashuren-e-re

Por për yllin e TikTok, Auri Kananen, pastrimi është diçka që ajo e pëlqen aq shumë saqë me kënaqësi do ta bëjë atë FALAS – dhe madje bën rregullime për ish-të dashurin e saj, shkruan “DailyStar”.

Në fillim të këtij viti, ylli i mediave sociale ndau një video të saj duke pastruar shtëpinë e ishit të saj nga lart-poshtë ndërsa ai ishte me pushime me të dashurën e tij të re, transmeton lajmi.net.

Në fillim të videos, Auri shpjegoi se si ai fillimisht kërkoi ndihmë për pastrimin e ballkonit të tij të ndyrë. Por sapo ajo të hidhej në detyrë, pastruesi i fiksuar nuk mund ta ndihmonte veten.

Gjatë zbavitjes së saj të pastrimit, Auri përfundoi duke riorganizuar sirtarin e tij të takëmeve, veshjet e tij dhe dollapët e kuzhinës.

Ajo shkruajti: “Sapo fillova, nuk mund të ndalem. Kështu që përfundova duke organizuar tërë shtëpinë e tij!”

27-vjeçarja gjithashtu palosi peshqirët e tij në formën e mjellmave dhe i la në shtratin e tij. Në krye të kësaj, ajo fshiu bimët e shtëpisë së tij dhe organizoi kuzhinën e tij para se të përfundonte dita.

Videoja ka grumbulluar mbi 650,000 “pëlqime” – dhe njerëzit në komente ishin të habitur pse Auri madje ra dakord.

Një shtoi: “Të gjithë janë kaq të përqendruar në rregullimin e shtëpisë së ish-it tuaj. Po në lidhje me mënyrën se si ai u largua me të në një rrëmujë të tillë? Vajzë, ju keni një arratisje me fat”.

Një i tretë shkroi: “rrëmuja e tij shpjegon pse ai ishte një ish…”. /Lajmi.net/

Lexo të tjera