Sport

Grupi më i lehtë në Ligën e Kampionëve

0
grupi-me-i-lehte-ne-ligen-e-kampioneve

Skuadrat janë të ndara në katër vazo, me nga tetë ekipe, dhe do të vendosen në tetë grupe, me nga katër skuadra.

Me pak fat në short, disa skuadra mund të jenë në grupin më të lehtë të këtij sezoni.

Grupi më i lehtë do të përbëhej me Zenitin nga vazo e parë, Ajax nga vazo e dytë, Salzburg nga vazo e tretë dhe Ferencváros nga vazo e katërt.

Grupi më i lehtë:

Zenit

Ajax

Salzburg

Fenencvaros

/Lajmi.net/

Lexo të tjera