Rozë

Gwen Stefani shfaq për herë të parë unazën e fejesës nga Blake Shelton

0
gwen-stefani-shfaq-per-here-te-pare-unazen-e-fejeses-nga-blake-shelton

Unaza e fejesës së Gwen Stefani mund të shihet nga një kilometër larg, shkruan ETnews.

Këngëtarja 51-vjeçare u dha fansave të saj pamjen e parë të unazës së fejesës nga Blake Shelton në një Instastory, transmeton lajmi.net.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Blake Shelton (@blakeshelton)

Stefani bëri një video ndërsa të dy ishin rrugës për në ‘People Choice Awards’ dhe shpjegoi se ndërsa ajo nuk mund të dilte nga makina për shkak të COVID, ajo ishte atje për ta mbështetur në rast se ai fitonte një çmim.

“Pra, unë duhet të qëndroj në makinë për shkak të COVID, por unë jam këtu për të mbështetur Blake në rast se ai fiton,” tha ajo.

Tifozët morën një pamje të unazës mahnitëse kur ajo hoqi maskën përkohësisht për të biseduar./Lajmi.net/

Lexo të tjera