Rozë

Hailey Bieber dhe Kendall Jenner kalojnë kohë së bashku në LA

0
hailey-bieber-dhe-kendall-jenner-kalojne-kohe-se-bashku-ne-la

Hailey dhe Kendall u panë së bashku të hënën rrugëve të Los Anxhelos me veshje të thjeshta sportive të cilat treguan linjat e bukura trupore.

23 dhe 24 vjeçarja, kishin vendosur maska mbrojtëse ndaj koronavirusit. Kendall kishte zgjedhur një veshje të zezë dhe vjollce kurse Hailey me ngjyrë gri.

Ndryshe, modelet e njohura janë duke reklamuar së fundi çantat e firmës “Versace”, transmeton lajmi.net.

 

Lexo të tjera