Rozë

Hailey Bieber shfaqet pa grim teksa tregon rutinën për mirëmbajtjen e lëkurës

0
hailey-bieber-shfaqet-pa-grim-teksa-tregon-rutinen-per-mirembajtjen-e-lekures

Modelja e njohur publikoi një video ku tregoi rutinën e saj për një lëkurë të pastër, ajo aplikoi një krem ​​hidratues në fytyrën e saj pa grim, ndërsa edhe demonstroi se si e aplikon kremin me lëvizje rrethore nëpër faqet, ballin dhe pjesën tjetër të fytyrës, shkruan Daily Mail.

Pas disa fërkimeve të buta në qafë, ajo bëri shaka duke thënë se po duket si një ‘petull e lustruar’ në mbishkrimin e saj ndërsa shijoi rrezet e diellit në oborrin e shtëpisë së saj, transmeton lajmi.net.

Postimi i saj mori më shumë se 435,251 pëlqime dhe shumë komente të ëmbla nga miqtë si Jen Atkin dhe Olivia Culpo, duke lavdëruar lëkurën e saj rrezatuese.

Muajin e kaluar, ajo gjithashtu ndau rutinën e saj të shtrenjtë të lëkurës në YouTube, e cila përfshin një maskë $ 150 $ për fytyrë dhe një mjet $ 400 vibrues të fytyrës.

“Unë zakonisht nuk do ta bëja një rutinë gjatë ditës, zakonisht thjesht zgjohesha, laja fytyrën, dhe ndoshta (përdorja) pak serum dhe SPF, por pasi që jam duke u përgatitur për një ditë pune , është pak më shumë se zakonisht”, u shpreh Hailey për rutinën e saj./Lajmi.net/

Lexo të tjera