Rozë

Hailey Bieber uron Justin Bieber me fotografitë më të ëmbla për ditëlindje

0
hailey-bieber-uron-justin-bieber-me-fotografite-me-te-embla-per-ditelindje

Çifti njihen për postimet e tyre duke puthur njëri tjetrin në llogaritë e tyre personale të Instagramit, shkruan lajmi.net.

Hailey uroi bashkëshortin e saj Justin Bieber në ditëlindjen e tij të 27-të me një dedikim dashurie në Instagram përkrah fotografive të postuara.

“Një vit tjetër rreth diellit me ty, një tjetër vit dashurie, një vit rritje me ty dhe qeshje me ty. Gëzuar ditëlindjen e 27-të, ti je njeriu im i preferuar dhe unë jam mirënjohëse që jam pranë teje”, shkroi Hailey në mbishkrimin e fotografive të bukura./Lajmi.net/

Lexo të tjera