Rozë

Hailey duket perfektë derisa del për një takim romantik me Justin Bieber

0
hailey-duket-perfekte-derisa-del-per-nje-takim-romantik-me-justin-bieber

Dhe 24-vjeçarja vazhdoi të tregonte se është frymëzim derisa doli me burrin e saj Justin Bieber në Santa Monica të premten, transmeton lajmi.net.

Për natën e tyre të takimit, Hailey shfaqi fizikun e saj me një fustan të pajisur me një dekolte dhe rripa.

Veshja përqafuese e figurës ishte e koordinuar me takat e lidhura në këmbët e Hailey, si dhe çantën e markës Botchega Veneta ‘Pouch’ të futur nën krahun e saj.

Vajza e Stephen Baldwin mbante flokët e saj të artë bionde në një pjesë të hijshme të mesme dhe valë të lehta.

Duke iu përmbajtur protokolleve të sigurisë COVID-19, Bieber u siguruan që të mbanin gojën dhe hundët të fshehura pas maskave.

Justin zgjodhi një ansambël më të rastësishëm për mbrëmjen e tij me Hailey.

Krijuesi i hitit Baby veshi një palë pantallona të shkurtra të verdha të ndritshme basketbolli, një kapuç të bardhë.

Për të përfunduar pamjen e tij komode, Bieber futi këmbët në disa atlete të bardha të ndritshme dhe një palë çorape të ekuipazhit me shirita nga marka e tij e veshjeve Drew./Lajmi.net/

 

Lexo të tjera