Lajme

Hapet sezoni turistikë vjeshtë-dimër

0
hapet-sezoni-turistike-vjeshte-dimer

Në këtë ngjarje do të marrin pjesë ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Vesel Krasniqi; ministri i Turizmit dhe Mjedisit të Shqipërisë, Blendi Klosi; si dhe përfaqësues të tjerë të institucioneve të Kosovës dhe Shqipërisë.

Lexo të tjera