Lajme

Haradinaj mirëpritet nga bashkëluftëtarët e tij në Ozdrim

0
haradinaj-mirëpritet-nga-bashkëluftëtarët-e-tij-në-ozdrim

Ai u dha medalje ‘ME BESIM NË ZOT, ATDHE E SHTET’, familjes Elshani për kontributin e dhënë në çështje kombëtare.

Haradinaj këtë e bëri të ditur nëpërmjet një statusi në faqen e tij të Facebook-ut, ku i falënderoi ata për mikpritjen.

Postimi i plotë i Haradinajt:

Mikpritje shqiptare në Ozdrim, në mesin e shumë miqve dhe bashkëluftëtarëve.
Me këtë rast kam ndarë medaljen “ME BESIM NË ZOT, ATDHE E SHTET” për kontribut në çështje kombëtare për familjen Elshani, medalje që në emër të familjes e pranoi Qerim Elshani.
Ju faleminderit për mikpritjen! RH /Lajmi.net/ 

Lexo të tjera