Lajme

Haradinaj në takim me Lajçak

0
haradinaj-ne-takim-me-lajcak

Lajçak është duke zhvilluar takime me krerët e partive politike në Kosovë, në kuadër të vizitës treditore në vendin tonë.

Lajçak gjatë ditës së sotme është takuar edhe me U.D presidenten Vjosa Osmanin si dhe me kreun e PDK-së Enver Hoxhaj.

Pas vizitës në Kosovë, Lajçak do të qëndrojë edhe në Serbinë dhe Malin e Zi./Lajmi.net/ 

Lexo të tjera