Uncategorized

Harrojeni Kimin, motra e saj sapo e bëri nxehtë me veshjen e ngushtë që i vë në pah të pasmet

0

Motrat Kardashian janë më të komentuarat kudo, shkruan lajmi.net.

Kim njihet për format e përkryera trupore por nuk po ia lëshojnë rrugën as motrat e saj.

 

View this post on Instagram

 

𝗧𝗵𝗲 𝗕𝗼𝗺𝗯𝘀𝗵𝗲𝗹𝗹 𝗟𝗲𝗴𝗴𝗶𝗻𝗴!! OUT NOW!!! XS-5XL @goodamerican Fit

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Ishte Khloe ajo e cila së fundmi ka pozuar tejet joshëse në Instagram. E veshur me rroba me ngjyrë të bardhë, vuri në pah format trupore.

Ajo duket tejet seksi dhe të pasmet bombastike sigurisht se binin në sy./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

Good Swim back in stock NOW!!!!

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Lexo të tjera