Sport

Huesca ndal Atleticon

0
huesca-ndal-atleticon

Ndeshja mes Huesca dhe Atletico Madrid ka përfunduar 0-0, shkruan lajmi.net.

Për Atleticon nga minuta e parë u paraqit Luis Suarez, por që nuk arriti të gjente golin.

Atletico Madrid pas dy ndeshjeve numëron katër pikë në La liga.

Në ndeshjen e ardhshme Atletico pret Villarrealin./Lajmi.net/

Lexo të tjera