Rozë

Humbja e babait i dha një tjetër rrjedhë jetës së tij, Azet prek me postimet e fundit

0
humbja-e-babait-i-dha-nje-tjeter-rrjedhe-jetes-se-tij,-azet-prek-me-postimet-e-fundit

Humbja e babait i dha një tjetër rrjedhë jetës së Azet, shkruan lajmi.net.

Këtë e ka thënë vetë ai dhe është shumë lehtë për ta kuptuar, pasi vdekja e të atit e ka bërë atë person më të ndjeshëm dhe kjo vihet re qartë.

Madje së fundmi hapi arkivat dhe me ndjekësit në Instagram ndau disa fotografi të shkëputura nga e kaluara.

Azet preku zemrat e fansave të tij të shumtë. Në fotot e postuara shihet ai kur ishte fëmijë dhe babai tashmë i ndjerë./Lajmi.net/

Lexo të tjera