Fun

I dashuri i blen tortë e së dashurës kur ajo liroi gaz për herë të parë para tij

0
i-dashuri-i-blen-torte-e-se-dashures-kur-ajo-liroi-gaz-per-here-te-pare-para-tij

Gjithkush dëshiron të duket seksi, i ftohtë dhe i sofistikuar ndaj partnerit të tij – veçanërisht gjatë ditëve të para.

Pra, nëse jeni një grua është e mundur që ju keni depiluar këmbët tuaja çdo javë, të keni bërë makiazhin tuaj para se ai të jetë ngritur ose të jeni siguruar që të jeni veshur perfekt për një takim.

Oh, dhe ju patjetër që nuk keni lëshuar gaz ende para tyre.

Por, ne gratë jemi vetëm njerëzore dhe kështu ju mund të keni më në fund, pas një muaji ose dy apo edhe një viti, le të rrëshqasë një rastësisht.

Disa do të ndihen në siklet, ndërsa të tjerët mund ta injorojnë atë, por i dashuri i një gruaje vendosi të shkojë në hapin ekstra.

Ai përkujtoi rastin me një tortë.

Një mik i të dashurit postoi një foton e ëmbëlsirës qesharake në Reddit.

Ëmbëlsira tha sipër: “Pordha e parë e Courtney – 11/08/2020”.

Mijëra komentuan për krijimtarinë duke e menduar atë shumë qesharake.

Një person tha: “Pyes veten nëse kjo është kërkesa më e çuditshme për një tortë që ka marrë ndonjëherë kuzhinieri?”. /Lajmi.net/

Lexo të tjera