Lajme

I jepet lamtumira e fundit Adem Mikullovcit

0
i-jepet-lamtumira-e-fundit-adem-mikullovcit

Aktori i njohur shqiptar dhe ish-deputeti, Adem Mikullovci është varrosur në varrezat e qytetit në Dragodan, shkruan lajmi.net.

Aktori u varros në prani të familjarëve më të ngushtë duke i respektuar masat, për shkak të situatës së krijuar nga pandemia COVID-19.

Adem Mikullovci ka lënë pas një karrierë të pasur me shumë role kinematografike, ndërsa ka qenë i angazhuar edhe në politikë.

Prehu në paqe, Adem Mikullovci! /Lajmi.net/

Lexo të tjera