Rozë

I njihni vajzat në fotografi?

0

Të dyja vajzat në fotografi sot janë të njohura dhe shpesh zënë vend në media rozë.

Vajzat në imazh, janë Anita dhe Lola Haradinaj, shkruan GazetaBlic.

Anita feston sot ditëlindjen e 40-të dhe mori urime të shumta. Edhe motra e saj, Lola e ka uruar por në të njëjtën kohë ajo ka publikuar edhe një fotografi kur kanë qenë fëmijë.

Lexo të tjera