Rozë

I zhveshur në pjesën e sipërme duke treguar muskujt, çka po paralajmëron Butrint Imeri?

0
i-zhveshur-ne-pjesen-e-siperme-duke-treguar-muskujt,-cka-po-paralajmeron-butrint-imeri?

Përmes një postimi në faqen e tij zyrtare në Instagram, Butrint Imeri nxiti spekulime, shkruan lajmi.net.

Ai ka publikuar një imazh i zhveshur në pjesën e sipërme derisa mban një lule me ngjyrë të kuqe dhe ka treguar edhe tatuazhet e shumta.

Butrint Imeri, postimit i ka shtuar një përshkrim derisa nuk ka zbuluar detaje vetëm se ka shkruar një datë dhe orën.

“23.06.2021 / 20:00”, ka shkruar këngëtari teksa mori komente të shumta dhe pëlqime nga fansat.

Ndryshe, Butrint Imeri nuk ka qenë edhe aktiv me projekte muzikore tash e sa kohë dhe nuk ka zbuluar arsyen, gjithashtu ai ka qenë edhe shumë privat sa i përket jetës së tij duke mos qenë aktiv edhe me postime në rrjete sociale./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official)

Lexo të tjera