Fun

Ia vodhi telefonin, majmuni ia “mbushë” galerinë me ‘selfie’ të riut

0
ia-vodhi-telefonin,-majmuni-ia-“mbushe”-galerine-me-‘selfie’-te-riut

Zackrydz Rodzi, 20 vjeç, një student nga qyteti Batu Pahat, në jug të Malajzisë, tha se ai shkoi të flinte me telefon pranë shtratit të tij të Premten në mbrëmje, por u zgjua të Shtunën për ta parë atë të humbur, shkruajnë mediet e huaja, transmeton lajmi.net.

Ai gjurmoi pajisjen që mungonte, duke e gjurmuar në xhunglën pas shtëpisë së tij dhe, kur e mori atë, e zbuloi përmes fotografive se kush ia kishte marrë celularin e mençur.

Ndiqeni videon e mëposhtme për t’i parë “selfie”-t e realizuara nga majmuni në telefonin e adoleshentës. /Lajmi.net/

Lexo të tjera