Bota

Inter 4:3 Fiorentina, notat e lojtarëve

0
inter-4:3-fiorentina,-notat-e-lojtareve

Dy skuadrat dhuruar spektakël me aksione të bukura, gola dhe shumë përmbysje.

Lautaro Martinez,Federico Ceccherini autogol, Romelu Lukaku dhe Danilo D’Ambrosio, shënuan për Interin.

Në anën tjetër, Christian Kouame, Gaetano Castrovilli dhe Federico Chiesa, ishin realizatorë për Fiorentinën.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje, i gjeni në pjesën e mëposhtme./Lajmi.net/

Lexo të tjera