Rozë

Irina Shayk fotografohet në New York teksa shihet e vetme në rrugë

0
irina-shayk-fotografohet-ne-new-york-teksa-shihet-e-vetme-ne-rruge

Supermodelja, 35-vjeçarekishte veshur një pallto të gjatë ndërsa shijonte ajrin e pranverës së qytetit, transmeton lajmi.net.

Shikuar shpesh daljet publike me vajzën e saj Lea De Seine, katër vjeçe, bukuroshja e lindur në Rusi zgjodhi një shëtitje solo ndërsa dilte në rrugë si në pistë.

Irina e shoqëroi pallton e saj tërheqëse me një bluzë të thjeshtë të bardhë të prerë dhe xhinse blu të lehta  të cilat i prangosi në pjesën e poshtme.

Ajo kishte mbathur një palë atlete me pamje Sorel në këmbë dhe mbante një çantë të vogël të zezë, e cila ishte me stil.

Shayk aksesorizoi veshjen e saj me një palë syze dielli të vogla ovale dhe vathë kryq si dhe një maskë të zezë për fytyrën.

Pavarësisht nga pandemia e vazhdueshme COVID-19, ajo ka vazhduar të punoi për kopertina revistash dhe pasarela në të gjithë botën./Lajmi.net/

 

Lexo të tjera