Uncategorized

Irina Shayk pozon ‘topless’ për prestigjiozen “Vogue”

0

Irina Shayk është një ndër emrat më të njohur të industrisë së modës dhe njëherësh shumë e suksesshme, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundi ka pozuar për numrin e muajit nëntor të “Vogue Czechoslovakia”, ku shfaqet tejet provokuese.

Këtë herë, Irina i hoqi të gjitha për të pozuar në kopshtin e Donatella Versace dhe shprehet shumë e lumtur që është pjesë e këtij numri.

Modelja u kujdes që t’i mbulonte pjesët intime, ndërsa vuri në pah fizikun e përsosur si çdo herë.

Irina Shayk është shumë aktiv me fotosesione dhe parakalimet në pasarelat më të njohura. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Winter essentials @nicolebenisti 🤍

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Lexo të tjera