Rozë

Irkenc Hyka lanson këngën “A kishe zemër”, pjesë e klipit edhe Zaimina Vasjari

0
irkenc-hyka-lanson-kengen-“a-kishe-zemer”,-pjese-e-klipit-edhe-zaimina-vasjari

Këngëtari Irkenc Hyka ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “A kishe zemër”, shkruan lajmi.net.

Ai njoftoi për këngën e re disa ditë më parë, duke sjellë pamje nga prapaskenat e klipit  dhe bëri të gjithë të besojnë se kënga është në duet me Zaimina Vasjarin.

Por, këngëtarja është vetëm pjesë e videoklipit dhe vjen më ndryshe ngase jemi mësuar ta shohim zakonisht.

View this post on Instagram

Starring @zaimina_vasjari 💣

A post shared by Irkenc hyka (@irkenc.hyka) on

Për tekstin dhe muzikën e kësaj kënge u kujdes vet Irkenci, ndërsa mix/masterin e bëri JoJo.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën “A kishe zemër”, kënduar nga Irkenc Hyka, ndërsa në skenat e klipit vjen si aktore, Zaimina Vasjari. /Lajmi.net/

 

Lexo të tjera