Sport

Isco i vendosur të largohet nga Real Madrid

0
isco-i-vendosur-te-largohet-nga-real-madrid

Spanjolli nuk është i lumtur më duke ngrohur stolin te ‘Los Blancos’.

‘Marca’ raporton se Isco është i vendosur për t’u larguar nga Real Madrid që në janar, përcjell lajmi.net.

Thuhet se Zidane nuk do të bëjë asnjë përpjekje për të ndryshuar mendjen e tij.

Klubet nga Premierliga dhe Serie A kanë shprehur interesim për shërbimet e tij.

Një nga më seriozet duket Everton, me trajnerin Carlo Ancelotti./Lajmi.net/

Lexo të tjera