Lajme

Ish-agjenti i SHIK-ut: Ky gabim i LVV-së me Gjykatën Speciale e bëri Thaçin patriot

0

Ish-eprori i lartë i UÇK-së, dhe ish-agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari, e ka komentuar mos votimin e Gjykatës Speciale nga Lëvizja Vetëvendosje.

Miftari përmes një postimi në Facebook, thotë se Vetëvendosje ka bërë gabim që nuk e ka votuar Specialen.

Sipas tij, ra kjo Gjykatë që përsëri e bëri Hashim Thaçin patriot.

Ai shton se patriotat e tjerë po qesin flakë.

Postimi i plotë:

LVV ka gabuar shumë rënd që nuk e ka votuar edhe vet Gjykatën Speciale, pe shihni ra kjo Gjykatë kohëve të fundit e bëri prap patriot Presidentin tonë Hashim Thaçin e shumë patriota tjerë flakë po qesin..!🤔

Krenar me patriota të 2020 😜

Lexo të tjera