Rozë

Ja Mami më seksi shqiptare (FOTO)

0

Adrola Dushi shquhet për bukurinë e saj natyrale.

Ajo është kaq perfekte, dhe se deri më tani nuk ka bërë as edhe një ndërhyrje estetike –shkruan Dritarja.net

Edhe në fotot e fundit të publikuara në llogarinë e saj në Instagram, ajo shkëlqen e gjitha.

Megjithëse nënë e një djali, ajo mban primatin e Mamit me seksi shqiptare dhe vazhdon edhe me tej të deklarohet “single”, duke ruajtur larg medias jetën e saj private. /Dritarja.net/

 

Lexo të tjera