Rozë

Ja shpenzimet e ‘çmendura’ të Loredanës, një veshje i kushton mbi 10 mijë euro

0
ja-shpenzimet-e-‘cmendura’-te-loredanes,-nje-veshje-i-kushton-mbi-10-mije-euro

Rep-artistja shqiptare e cila jeton dhe vepron në Zvicër, Loredana është në vazhdimisht në fokus të mediave rozë, si për karrierën e saj ashtu edhe atë private, shkruan lajmi.net.

Dihet se Loredana harxhon shuma të mëdha parash për thuajse secilën veshje të saj, ndërsa fundmi një llogari në Instagram ka zbuluar shpenzimet e e saj për një veshje të vetme.

E veshur me xhaketë Gucci Monogram (1,980 €), bluzën Chanel (çmimi i rishitur deri në 8,250 €) dhe syze dielli Gucci (450 €).

Vlen të përmendet se Loredana ka lansuar projektin e ri muzikor pak kohë më parë me titull “Tut mir nicht leid”, e cila u prit mjaft mirë nga publiku./Lajmi.net/

Lexo të tjera