Lajme

Jahjaga publikon dy fotografi të veçanta: Në krye të odës dhe në krye të shtetit

0
jahjaga-publikon-dy-fotografi-te-vecanta:-ne-krye-te-odes-dhe-ne-krye-te-shtetit

Atifete Jahajga ka publikuar dy fotografi në llogarinë e saj në Facebook, njërën në odë e tjetrën në Presidencë, transmeton lajmi.net.

“Në krye të odës edhe në krye të shtetit”, shkroi Jahjaga./Lajmi.net/

Lexo të tjera