Rozë

“Jam e jotja”, Ronela josh me bluzën me dekolte të hapur

0
“jam-e-jotja”,-ronela-josh-me-bluzen-me-dekolte-te-hapur

Ronela Hajati është një prej emrave më të komentuar të estradës shqiptare, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka pak kohë që është rikthyer me një këngë të re me titull “Prologue”, pas një pauze të gjatë që nuk kishte sjellë projekt.

Së fundi, artistja ka postuar një imazh ku shfaqet e veshur me xhinse dhe me bluzë me dekolte të hapur, teksa dukej shumë joshëse.

“Na dërgo në shtëpi i dashur, jam e gjitha e jotja”, ka shkruar ajo sipër fotos.

Kujtojmë se kënga “Prologue”, e cila u publikua muajin e kaluar, ka marrë afro gjysmë milioni klikime. /Lajmi.net/

Lexo të tjera