Rozë

Jeniffer Lopez tregon linjat trupore në rroba banjë

0
jeniffer-lopez-tregon-linjat-trupore-ne-rroba-banje

E veshur me një bodysuit me ngjyrë të bardhë 51 vjeçarja mahniti me linjat e saj trupore, shkruan lajmi.net.

Flokët i kishte kapur në pjesën e sipërme të kokës, kësaj radhe nuk kishte vendosur makijazh dhe dukej tërësisht natyrale në vesh mbante një palë vathë ari.

Jlo, kishte ngritur trupin e saj duke i dhënë vëmendjen të pasmeve dhe gjoksit.

Ndryshe, JLo aktualisht është në Republikën Dominikane duke xhiruar filmin ‘Shotgun Wedding’./Lajmi.net/

Lexo të tjera