Rozë

Jennifer Aniston dhe Brad Pitt bëhen bashkë sërish, këtë herë për një kauzë të mirë

0
jennifer-aniston-dhe-brad-pitt-behen-bashke-serish,-kete-here-per-nje-kauze-te-mire

Historia na ka treguar se njerëzit entuziazmohen sa herë që Jennifer Aniston dhe Brad Pitt janë në afërsi të njëri-tjetrit, shkruan CNN, transmeton lajmi.net.

Kjo ndodhi përsëri kohët e fundit, megjithëse virtualisht, sipas një foto të postuar nga Dane Cook.

Së fundi, Cook ndau një foto në grup në Instagram, e cila përfshinte ish-ët në grupin e një tryeze “Fast Times at Ridgemont High”, e cila planifikohet të transmetohet të enjten dhe ka të bëjë me bamirësi.

Përveç Aniston, Pitt dhe Cook, fotografia përfshinte Matthew McConaughey, Sean Penn, Jimmy Kimmel, John Legend, Ray Liotta, Julia Roberts, Shia LaBeouf, Morgan Freeman dhe Henry Golding.

Aniston dhe Pitt u bënë tituj  të medieve në janar kur u fotografuan duke ndarë një moment në prapaskenë pasi të dy fituan në SAG Awards.

Dyshja ishin martuar nga 2000-2005 dhe kishin një ndarje mjaft të komentuar.

Shikuesit mund të shikojnë transmetimin e së enjtes në ora 21:00 (6 pasdite PT në faqen e Facebook për organizatën jofitimprurëse Penn të CORE (Përpjekje për Ndihmë të Organizuar nga Komuniteti) dhe LiveXLive.

Të ardhurat e mbledhura do të shkojnë në CORE dhe në Aleancën REFORMA. /Lajmi.net/

 

Lexo të tjera