Rozë

“Jeta është më e mirë me ty e dashur”, Usta i shpeshton dedikimet në shqip

0
“jeta-eshte-me-e-mire-me-ty-e-dashur”,-usta-i-shpeshton-dedikimet-ne-shqip

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, është e komentuar në media lidhur me jetën e saj private, shkruan lajmi.net.

Lidhja me biznesmenin turk, Usta, ka qenë shumë e komentuar në fillim e tash kur e kanë festuar përvjetorin e parë të lidhjes sërish janë kthyer në çiftin më të komentuar.

Usta i ka shpeshtuar dedikimet në shqip dhe njësoj ka vepruar edhe së fundmi pranë postimit të një fotografie të shkëputur nga fotosesioni i fundit.

“Jeta është më e mirë me ty e dashur”, ka shkruar ndër të tjera Usta pranë fotos së postuar./Lajmi.net/

Lexo të tjera