Rozë

Jimmy Kimmel, me të brendshme në ‘Emmy Awards 2020’

0
jimmy-kimmel,-me-te-brendshme-ne-‘emmy-awards-2020’

Moderatori Jimmy Kimmel ishte prezantuesi për  këtë vit i “Emmy Awards 2020”, shkruajë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.

Ai kishte vendosur që me ndjekësit në rrjete sociale, sidomos në Instagram, ti ndajë disa foto nëpërmjet të cilave po tregonte përgatitjet.

Në  fotot e publikuara, Jimmy është parë me një këmishë të bardhë, teksa në pjesën e poshtme mbante vetëm të brendshmet.Moderatori shihej duke shijuar edhe një gotë Martini të cilën e mbante afër fytyrës. Kimmel drejtoi shfaqjen nga një skenë në Staples Center, ku nuk kishte publik. Skena shërbeu si qendra kryesore për Kimmel ndërsa prezantuesit dhe fituesit dhanë komentet e tyre nga shtëpia./Lajmi.net/

Lexo të tjera