Uncategorized

JLo i lë të gjitha nën hije me paraqitjen në kampanjën e re

0

Jennifer Lopez ka realizuar fotosesion të ri për markën e këpucëve “DSW Designer Shoe Warehouse”, shkruan lajmi.net.

Në këto fotografi, artistja shfaqet shumë joshëse, duke vënë në pah fizikun e tonifikuar, për të cilin kujdeset në maksimum.

Në një prej fotografive, artistja shfaqet me reçipeta dhe xhaketë, duke treguar belin e sheshtë, kurse në foton tjetër, atë e shohim të veshur me një xhaketë.

Kjo paraqitje e JLo vjen pasi artistja bashkë me yllin latin Maluma, kanë pozuar për kopertinën e “Billboard”.

Në një intervistë për “Billboard”, dyshja kanë folur për këngën “Pa ti” si dhe filmin “Marry me”, i cili pritet të lansohet më 14 shkurt. /Lajmi.net/

Lexo të tjera