Rozë

JLo nuk ndalon me publikimin e skenave nga bashkëpunimi me Malumën

0
jlo-nuk-ndalon-me-publikimin-e-skenave-nga-bashkepunimi-me-malumen

Këngëtarja e famshme Jennifer Lopez dhe këngëtari Maluma së fundmi i kanë bashkuar idetë për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Para publikimit të këngës “Pa ti & Lonely”, të dy publikonin pamje për ta paralajmëruar këngën por as tani kur kënga ka arritur të pëlqehet nga publiku po e bëjnë një gjë të tillë.

Ishte JLo ajo e cila e ka publikuar një video në llogarinë e saj në Instagram, aty ku e ka etiketuar edhe Malumën.

Kujtojmë se në këtë klip dyshja janë shfaqur në skena tejet intime./Lajmi.net/

Lexo të tjera