Rozë

JLo provokon fansat me një foto nga prapa

0
jlo-provokon-fansat-me-nje-foto-nga-prapa

Jennifer Lopez është një ndër emrat më të suksesshëm në tregun ndërkombëtar, shkruan lajmi.net.

Ajo është aktive vazhdimisht në muzikë si dhe aktrim, ndërsa komentohet shumë për kujdesin ndaj fizikut të saj.

Së fundi, Jennifer postoi një fotografi, në të cilën shfaqet e veshur me bodysuit në një paraqitje të saj para publikut në skenë.


Veshja ia theksonte të pasmet asaj dhe në këtë mënyrë përshëndeti fansat duke shkruar “Kaloni një ditë të mirë”.

Ndryshe, “Pa Ti” është kënga e fundit e Jennifer Lopez, të cilën e solli më duet me Malumën. /Lajmi.net/

Lexo të tjera