Rozë

Ju kujtohet ‘Esmeralda’, nuk do ta besoni si duket tani ajo

0

Telenovela “Esmeralda” e shfaqur në RTK menjëherë pas luftës në Kosovë, ishte njëra ndër më të shikuarat në atë kohë, shkruan Dritarja.net

Rolin e vajzës së verbër bukuroshe “Esmeraldës” e luante aktorja spanjolle Leticia Calderon.

Ky serial ishte xhiruar në vitin 1997 dhe pas kaq shumë vitesh aktorja ka ndryshuar aq shumë sa që nuk do ta njihni./Dritarja.net

 

View this post on Instagram

Que gusto! @veronicalanger

A post shared by Lety Calderón (@letycalderon79) on

 

View this post on Instagram

#imperiodementiras

A post shared by Lety Calderón (@letycalderon79) on

View this post on Instagram

Coqueteando con Carlo🥰

A post shared by Lety Calderón (@letycalderon79) on

 

View this post on Instagram

Detrás de las fotos

A post shared by Lety Calderón (@letycalderon79) on

Lexo të tjera