Rozë

Julia Rose ‘ngacmon’ imagjinatën e ndjekësve, del nudo në dritare

0
julia-rose-‘ngacmon’-imagjinaten-e-ndjekesve,-del-nudo-ne-dritare

Julia Rose provokoi keq fansat e saj me fotografinë e fundit, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

26-vjeçarja mahnitëse u bë e famshme kur ekspozoi gjoksin në Serinë Botërore të Bejsbollit, vitin e kaluar.

Rose dhe modelja tjetër, Lauren Summer provokuan keq në transmetimin e drejtpërdrejtë në TV. Por, duket se amerikanja, e cila është themeluese e SHAGMAG, nuk është penduar.

Ajo publikoi një fotografi duke qëndruar pranë një dritareje, ku shfaqet tërësisht e zhveshur. Ndërsa, në mbishkrimin që ia la fotos në Twitter, ajo shkroi “E hapur për pamjen”.

Fansat e ‘vërshuan’ me komente të shumta sipër asaj fotografie. Ajo vetëm në Instagram ka 4.8 milionë ndjekës që prej kur u bë e famshme në lojën e Washington Nationals’ kundër Houston Astros. /Lajmi.net/

Lexo të tjera