Rozë

Justin Bieber zbulon datën e publikimit të këngës së re “Hold On”

0
justin-bieber-zbulon-daten-e-publikimit-te-kenges-se-re-“hold-on”

Këngëtari i njohur ka qenë mjaft aktiv me projekte muzikore këtë vit, shkruan lajmi.net.

Së fundmi ai ka paralajmëruar se së shpejti do të lansoj albumin e tij shumë domethënës.

Justin ka njoftuar se albumi i ri muzikor me titull “Justice” do të jetë në dispozicion më 19 mars.

Këngëtari u shpreh se ky album vjen në një kohë kur të gjithë kërkojmë shërim dhe drejtësi për njerëzimin.

Por ai nuk u ndal me kaq, së fundmi ai ka zbuluar se projekti i tij “Hold On” do të publikohet më 5 mars (e premte)./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber)

Lexo të tjera