Rozë

Justin pozon në përqafim të gruas, e gjithë vëmendja është tek ajo

0
justin-pozon-ne-perqafim-te-gruas,-e-gjithe-vemendja-eshte-tek-ajo

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit, shkruan lajmi.net.

Dyshja që prej se e bënë publike lidhjen e dashurisë, nuk i ndahen njëri-tjetrit, ndërsa nuk mungojnë asnjëherë dedikimet romantike.

Së fundi, këngëtari publikoi një fotografi nga një shëtitje me varkë bashkë me gruan, teksa duket shumë i lumtur në përqafim të saj.

E gjithë vëmendja është tek linjat e përsosura të modeles, e cila i kishte veshur një palë bikini me ngjyrë të zezë. /Lajmi.net/

Lexo të tjera