Sport

Juve publikon listën e lojtarëve, Arthur, Dybala dhe McKennie mbesin jashtë

0
juve-publikon-listen-e-lojtareve,-arthur,-dybala-dhe-mckennie-mbesin-jashte

Juventusi ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar në ndeshjen ndaj Tornios, shkruan lajmi.net.

Siç edhe u parashikua, Dybala, McKennie nuk janë grumbulluar nga Pirlo pas skandalit të darkës dhe thyerjes së rregullave anti-COVID-19.

Bonucci mungon pasi rezultoi pozitiv me COVID-19 gjatë qëndrimit të tij me Kombëtaren italiane.

Edhe Merih Demiral mungon shkaku i lëndimit, por Alex Sandro është rikthyer./Lajmi.net/

 

Lexo të tjera