Sport

Juventus nuk arrin të fitojë në kohë të rregullt ndaj Genoas, përpara janë vazhdimet

0
juventus-nuk-arrin-te-fitoje-ne-kohe-te-rregullt-ndaj-genoas,-perpara-jane-vazhdimet

Pas golave të shënuar nga Kulusevski 2’ dhe Moratas 23’ për Juventusin, ata kaluan në epërsi prej dy golave, transmeton lajmi.net.

Mirëpo, kjo nuk e ndaloi Genoan që përmes Cyborras 28’ dhe Melegoni 74’ të barazojnë rezultatin.

Tani, ndeshja do të vazhdojë në kohën shtesë, me dy pjesë nga 15 minuta./Lajmi.net/

Lexo të tjera