Rozë

Kaq elegante ka kohë që s’e kemi parë Dafinën, shkëlqen në fustan të kuq

0
kaq-elegante-ka-kohe-qe-s’e-kemi-pare-dafinen,-shkelqen-ne-fustan-te-kuq

Dafina Zeqiri është padyshim një prej emrave më të suksesshëm të estradës shqiptare, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja është aktive me këngë të reja, të cilat pëlqehen prej fansave të saj, kurse vazhdimisht sjell edhe fotografi të reja në rrjete sociale.

Në imazhet e reja, artistja shfaqet e veshur me një fustan të kuq, e grimuar dhe me flokë dredha të lëshuara në krahë.

Ajo ishte rregulluar për të shkuar në një dasmë, ndërsa u komplimentua nga fansat për paraqitjen atraktive.

View this post on Instagram

Wedding glam (check tags)

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri) on

Kujtojmë se “Million dollar” titullohet projekti i fundit muzikor nga Dafina Zeqiri, ndërsa pritet që shumë shpejt të rikthehet me këngë të re. /Lajmi.net/

Lexo të tjera