Rozë

Kate Moss mohon fejesën me Nikolai Von Bismarc

0
kate-moss-mohon-fejesen-me-nikolai-von-bismarc

Supermodelja 46-vjeçare këmbënguli se pjesa e gurit nga smeraldi dhe diamanti që mban çdo ditë në gishtin e tretë të dorës së saj të majtë nuk është një shenjë që ajo do të martohet me Nikolai Von Bismarck, shkruan Chaunte.

Nikolai Von Bismarck është mashkulli me të cilin ajo ka një lidhje prej pesë vitesh, por ajo thjesht e detyroi atë t’i blinte asaj një dhuratë, transmeton lajmi.net.

Kate, e cila ishte më parë e martuar me Jamie Hince tha, “Oh, jo, nuk jam fejuar. Moreshtë më shumë si, unë jam në një lidhje, jam e përkushtuar”.

“Mendoj se pasi të jeni martuar, ai gisht ndihet pak i zbrazët. Ishte një dhuratë ‘Unë do të dal me ty dhe kam një gisht shumë të zbrazët, prandaj më jep një unazë”.

Ndërsa Kate pëlqen stoli, ajo pranoi se nuk është një pasion që partneri i saj ndan, megjithëse ai është i lumtur të blejë me të.

Ajo tha “Më pëlqen të shkoj në pazar bizhuterish me Nikolai. Unë mendoj se disa burra marrin po aq kënaqësi të japin stoli sa ne kur e marrim”.

“Më pëlqen kur burrat veshin stoli, një zinxhir të bukur, por nuk mund ta imagjinoj Nikolain në të. Padyshim që nuk është diçka për të.”./Lajmi.net/

Lexo të tjera