Lajme

Katër tërmete tjera të njëpasnjëshme godasin sërish Greqinë

0
kater-termete-tjera-te-njepasnjeshme-godasin-serish-greqine

Menjëherë pas tij, kanë pasuar edhe katër tërmete tjera, shkruan lajmi.net.

Një i fuqisë 4.4 shkallë ka goditur para 26 minutash, duke u pasuar nga tre të tjerë prej 4.0, 3.7, dhe më i fuqishmi që ka rënë i fundit prej 5.2 shkallë.

Nuk dihet ndërkaq se cilat janë dëmet apo pasojat në njerëz, teksa lëkundjet janë ndjerë edhe në Kosovë. /Lajmi.net/

Lexo të tjera