Uncategorized

Kejvina Kthella pozon e veshur me fustanin e bardhë, i shkon shumë

0

Modelja e famshme shqiptare, Kejvina Kthella, është aktive në publikimin e imazheve në të cilat shfaqet atraktive, shkruan lajmi.net.

Mirëpo së fundmi në kuadër të një fotosesioni ajo ka pozuar e veshur me një fustan nusërie i cili i shkon shumë.

Kejvina i ka reklamuar fustanet dhe ka realizuar foto të ndryshme ndërsa komentet e ndjekësve ishin nga më të ndryshmet.

Edhe sa i përket jetës private ajo ka qenë e komentuar. Ani pse ka pasur zëra për një lidhje të mundshme me Seven Saraçin dyshja e kanë mohuar një gjë të tillë dhe kanë thënë se janë vetëm miq shumë të mirë./Lajmi.net/

Lexo të tjera