Uncategorized

Kejvina Kthella shfaqet provokuese rrugëve të Milanit

0

Kejvina Kthella është modelja të cilën sa e shohim në një shtet sa në tjetrin, shkruan lajmi.net.

Megjithatë sukseset e saj nuk po mungojnë në fushën e modelizmit.

View this post on Instagram

So, do you see me?

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

Ajo për momentin ndodhet në Milan të Italisë dhe nga atje ka sjell imazhe atraktive.

E veshur me stil dhe provokuese, Kejvina është kthyer edhe njëherë në emrat më të komentuar në media e rrjete sociale.

“Pra, a më shihni?”, ka shkruar ajo./Lajmi.net/

Lexo të tjera