Rozë

Kejvina Kthella vë në fokus linjat trupore me videot e fundit

0
kejvina-kthella-ve-ne-fokus-linjat-trupore-me-videot-e-fundit

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella njihet për paraqitjen e saj provokuese, ndërsa ajo përmes rrjeteve sociale ndan foto nga përditshmëria dhe jeta profesionale e saj, shkruan lajmi.net.

Kejvina kësaj radhe përmes disa video ka shfaqur pasuritë trupore në rroba-banje.

Ajo shihet me bikinet me shumë ngjyra e cila i zbulon pjesët tërheqëse të trupit sidomos barkun e sheshtë./Lajmi.net/

Lexo të tjera