Rozë

Kejvina provokon nga prapa: Kam të pasme të mira

0
kejvina-provokon-nga-prapa:-kam-te-pasme-te-mira

Kejvina Kthella edhe një herë arriti të marrë vëmendjen e ndjekësve me paraqitjen në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Modelja, së fundi ka ndarë me ndjekësit disa fotografi, ku shfaqet e veshur me xhinse dhe një bluzë rozë.

Xhinset e ngushta ia theksonin asja format trupore, në veçanti të pasmet e formësuara, të cilat i kishte vënë në plan të parë.

Në mbishkrimin që ua la fotografive, Kejvina thotë se ka të pasme të mira, ndërsa komentet e ndjekësve ishin të shumta.

“Unë mund të jem vajzë e keqe, por kam të pasme të mira”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se Kejvina Kthella është shumë aktive edhe me fotosesione për marka të ndryshme. /Lajmi.net/

Lexo të tjera