LajmeOpinion

Kelmendi: Marre, Thaçi, Krasniqi, Selimi e Veseli në Hagë, ndërsa Vuçiç president

0

Adriatik Kelmendi

Gazetari Adriatik Kelmendi, ka reaguar pas aktakuzave ndaj ish ushtarëve të UÇK-së.

Përmes një postimi në Facebook, ai ka thënë se është marre dhe fyerje ndaj viktimave, përcjell Bota sot.

Ai ka thënë se kjo pasi, Hashim Thaçi, Jakup Krasniqi, Rexhep Selimi e Kadri Veseli në Hagë, kurse Aleksandar Vuçiq president i Serbisë e Ivica Daçiq kryetar i Parlamentit!!

Lexo të tjera