Rozë

Kënga e re e Butrint Imerit është gati

0
kenga-e-re-e-butrint-imerit-eshte-gati

Këngëtari i njohur shqiptar, Butrint Imeri, po vjen me projekt të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Këtë e bëri të ditur nëpërmjet publikimit të një imazhi në Instastory.

Ai u shfaq duke kërcyer në studio teksa dëgjonte këngën e tij të re dhe shihet se tani gjithçka është gati ani pse Butrinti ka preferuar të mos jap detaje të tjera.

Butrint Imeri është një nga emrat shumë të dashur për publikun./Lajmi.net/

Lexo të tjera